Hotel Grand****, Jasná

  

Hotel Grand, Hotel Pošta, Chalets Jasná

separator

 

V prestížnych hoteloch Hotel Grand Jasná, Hotel Poštam, Chalets Jasná objavíte tichý pôvab Nízkych Tatier, bezchybné služby a elegantné interiéry, ktoré Vám spríjemnia Váš pobyt na Kongrese KVL SR.

Hoteli ležia priamo v srdci celoročného strediska cestovného ruchu v Jasnej, počas pobytu oceníte tesnú blízkosť turistických atrakcií. Ponorte sa do ticha a relaxujte v hotelovom wellness centre. Urobte si od každodenného života chvíľu voľna – zážitok z pobytu sme povýšili na nový level. Nielenže budete ohromený neobyčajnými výhľadmi, nadchnú Vás aj služby priateľského personálu, excelentná kuchyňa a komfortne zariadené vkusné izby. Kľúč od každej z nich je zároveň kľúčom od Vášho nezabudnuteľného pobytu v Nízkych Tatrách.

Leto ponúka ideálny čas, aby ste si vychutnali jeho slnečnú terasu s neopakovateľným výhľadom a nadýchli sa čerstvého vzduchu Liptova.

Cena ubytovania počas trvania Kongresu KVL SR
S Hotelom Grand v Jasnej sme dohodli zľavu na ubytovanie počas trvania kongresu. Cena za ubytovanie v dvojlôžkovej izbe vrátane raňajok je stanovená na 86 € za noc. Jednolôžková izba s raňajkami je za zvýhodnenú sumu 60 € na noc. Vrátane ceny ubytovania máte aj vstup do wellnesscentra Hotela Grand v Jasnej. Pri rezervácií ubytovania je potrebné uviesť, že ste účastníkmi veterinárneho kongresu – na základe tejto informácie Vám budú poskytnuté hore uvedené ceny.

Všetky potrebné informácie vrátane promokódu si možete pozrieť klinutím na tento odkaz.

Všetky ďalšie informácie o Hotely Grand v Jasnej nájdete na webovej stránke www.grandjasna.sk

Hotel Pošta: tel.: 044-290 1356, e-mail: reservation@hotelposta.sk, www.hotelposta.sk (dvojlôžková izba 110,- € s raňajkami/noc, jednolôžková izba 100,- € s raňajkami/noc, ceny sú kalkulované vrátane vstupu do wellness centra hotela).

Všetky potrebné informácie vrátane promokódu si možete pozrieť klinutím na tento odkaz.

Chalets Jasná: tel.: 044-290 1346, e-mail: reservation@chaletsjasna.sk, www.chaletsjasna.sk (štovrlôžkový apartmán 200,- €/noc).

Všetky potrebné informácie vrátane promokódu si možete pozrieť klinutím na tento odkaz.

 

 


Ďalšie možnosti ubytovania

  

Ďalšie možnosti ubytovania v okolí

separator

 

Ďalšie možnosti ubytovania si môžete pozrieť na webovej stránky www.liptov.sk